Individuaalõpe

UUS – alates jaanuarist 2024! Täiskasvanutele!

Kõige luksuslikum pilliõppevorm on pillimängu individuaalõpe – oled ainult sina, sinu pill ja juhendaja, kes on vaid sinu päralt ning lähtub ainult sinu soovidest ja vajadustest.

Koolituskeskuse Virbel pilliõpetajad Krista ja Raivo Sildoja on tegutsenud erinevate pillide õpetajatena juba ligi 30 aastat ning nende töö tulemused on igati vaimustavad. Sajad erinevas vanuses pillimänguhuvilised (nii kodumaal kui ka nt Islandi saarel) on omandanud väärt oskuse, mida neilt keegi enam võtta ei saa.

Kui sul on unistus saada selgeks täiskasvanueas mõni pill, millest oled pikalt unistanud, ent sulle ei ole antud varem selleks võimalust, siis ära enam viivita – palju näinud ja kogenud pilliõpetajad ootavad sind Viimsis! Usu, õppimisega alustamiseks ei ole kunagi liialt hilja.

Pillidevalik:

Õppetöö toimub õppija tempos ning soovidest ja vajadustest lähtuvalt. Õpime nii kuulmise kui ka noodikirja järgi. Repertuaar on jõukohane ja mõnus. Võimalusel ja pillide olemasolu korral saame rentida õppimise alguses vajaliku pilli. Kui soov on süvenev ja pikaajaline ning lõplik, soovitame osta omale isikliku pilli.

Olgu siinne video motiveerijaks – saab küll ja igas vanuses!

Tutvu hinnakirjaga

Pane end kirja siin