Teated

15.3.2021

Meie sooviks on teha taas algust kompetentsi- ja koolituskeskuse tegemistega. Sellega seoses kuulutame välja sügisesed kursused. Loodetavasti on üleilmne viirus selleks ajaks taandunud. Andke oma soovidest teada alalehel “kirjapanek kursustele”. Võimalike kursuste kohta leiate teavet alalehel “kursused”. Ka kõik teiepoolsed ettepanekud on alati teretulnud! Kohtumiseni imelises Moostes!

6.10.2020

Eesti ja kogu maailma üldist epidemioloogilist olukorda arvesse võttes ei ole meil võimalik teha pikki plaane ning kursusi välja kuulutada lähiajal. Toimetame igapäevaselt rahvamuusikakoolina – kel tõsine huvi, palun võtke ühendust ja leiame individuaalsemaid lahendusi.

16.6.2020

Kompetentsi- ja koolituskeskus Virbel alustas oma tegevust jaanuaris 2020. aastal. Esimeseks pääsukeseks oli välja kuulutatud Urmas Kalla rahvalaulukursus, mis jõudis toimuda vaid ühel korral, peale mida niitis meid kõiki epideemia ja tubadesse sulgumine.

Loodame oma kursustega jätkata taas sügisel 2020. Siinse lehekülje rubriigist “Kursused” leiate välja pakutud ettevõtmised, mis on igati põnevad ja harivad. Ootame teid meile külla Moostesse!